קצת עליי

נעים מאוד, שמי עמיר שפר.

אני מטפל מוסמך ברפואה סינית (בוגר "תמורות" משנת 2010), מטפל מוסמך בקינזיוטייפינג (מוסמך מטעם ארגון KTA  העולמי משנת 2011) ומטפל בסו-טאי.

ההתמחות שלי היא טיפול בכאבים, פציעות ספורט ובעיות אורתופדיות. בעברי עבדתי במסגרת קופות החולים (כללית ומכבי) וכן במחלקת השיקום של ביה"ח איכילוב (שיקום אורתופדי-נוירולוגי).

לשמחתי זכיתי לטפל באלפי מטופלים בתקופת הזמן בה אני מטפל, בעיקר בתחומים שציינתי – בין אם מדובר בשיקום לאחר תאונות דרכים קשות, ניתוחים, פציעות ספורט אצל ספורטאים מקצוענים ולא-מקצוענים, צעירים ומבוגרים, ובעצם – הכל מהכל.

בשנת 2016 גמלה בלבי ההחלטה שמעבר לטיפולים בקליניקה, אני רוצה להעביר את הידע שלי למטפלים אחרים. מטרת העל שלי היתה פשוטה – ככל שמטפלים יהיו מקצועיים יותר, הטיפולים שלהם בקליניקה יהיו יעילים יותר, מה שיגרום למטופלים רבים להיות מרוצים ובריאים – וזו המטרה הראשונית של כל מי שפונה לתחום הטיפולי, לא?

לכן הקמתי את מערך לימודי ההמשך – Sheffer Academy.

התחלתי עם קורס טייפינג (טייפ קינזיולוגי) לקבוצה מצומצמת של מטפלים, וראיתי כי טוב – הם מבינים את החומר ומיישמים אותו בקליניקות, ורואים תוצאות! התוצאות הפתיעו אותם ואת המטופלים שלהם במהירות ובקלות שלהן.

מאוחר יותר, לאור ביקוש של מטפלים ברפואה סינית, הוספתי גם קורס דיקור קליני למטפלים ברפואה סינית, וגם פה – התוצאות בקליניקות של המטפלים בוגרי הקורסים לא איחרו להגיע, ואיתם שביעות הרצון הן של המטפלים והן של המטופלים.

כיום אלה שני "קורסי הדגל" של Sheffer Academy. הקורסים מיועדים למטפלים מוסמכים בלבד או לסטודנטים (הקורסים אינם מיועדים לאנשים שאינם מטפלים), כאשר קורס הדיקור מיועד רק למטפלים ברפואה סינית (מוסמכים מאחד המוסדות המוכרים שמלמדים 4 שנים, או סטודנטים בשנה ד').

בקורסים שלי אני שם דגש על כמה דברים, שלי הם חשובים:

  1. מקצועיות חסרת פשרות. זה אולי נשמע בומבסטי, אבל זו האמת. כמו שאני מצפה מעצמי להיות הכי מקצועי שאני יכול בקליניקה, כך אני מצפה מעצמי להעביר את הידע למשתתפי הקורסים – כדי שהם יוכלו להיות הכי מקצועיים שאפשר בתחומים האלה.
  2. ליווי ותמיכה מתמידים. כמובן שבמהלך הקורס יש תמיכה צמודה למשתתפים, אבל לא פחות חשוב מזה – גם אחרי שהקורס נגמר. הליווי מתבצע בקבוצות ייעודיות בטלגרם ובפורום סגור לבוגרי הקורסים בפייסבוק. במסגרת הליווי אני עונה על כל שאלה של הבוגרים / סטודנטים, ומעלה חידושים, רעיונות, תובנות וקייסים מהקליניקה שלי.
  3. יחס אישי. כדי לעמוד בשני הסעיפים הקודמים, אני מאמין בקורסים קטנים יחסית – עד 10 משתתפים בקורס. בצורה זו אני יכול להעניק יחס אישי לכל משתתף, ולא לפגוע במקצועיות הקורס.

אתם מוזמנים להצטרף לאחד מהמחזורים הקרובים של הקורסים, כדי לשפר את המקצועיות שלכם ואת ההצלחות בקליניקה, לרכוש בטחון עצמי בטיפולים – ולעזור ליותר מטופלים.

טיפ: באתר תמצאו גם את הבלוג שלי, בו אני מעלה מדי פעם דברים מעניינים; וגם את איזור ההרצאות החינמיות (בוידאו).